Savaitgalį krituliai lankysis daugelyje šalies rajonų (5)

47543
2018 m. gruodžio 7 d. 09:12
Penktadienį dieną temperatūra svyruos nuo 2 laipsnių šalčio rytiniuose rajonuose iki 3–5 laipsnių šilumos prie jūros. Apie vidurdienį šalį pasieks kritulių debesys, nakties metu pradės kloti sniego sluoksnį. Dieną kritulių laukas jau apims visą Lietuvą, vietomis jį pakeis šlapdriba ar lietus. Šiek tiek sustiprės ir vėjas, pūs iš pietų, pietryčių, pajūryje gūsiai sieks 12 metrų per sekundę.

Šeštadienį daugelyje rajonų krituliai jau bus lietaus pavidalo, rytiniuose rajonuose pasirodys ir lijundra, dėl plikledžio bus slidu. Temperatūra nakties metu nenukris, laikysis tokia, kokia buvo ir dieną – nuo 2 laipsnių šalčio rytiniuose iki 4–5 laipsnių šilumos prie jūros. O dieną pakils nuo 1 iki 6 laipsnių šilumos.

Sekmadienio naktį dangų nors ir dengs storas debesų sluoksnis, tačiau krituliai pasirodys jau tik kai kur, didesnė tikimybė vakarinėje šalies pusėje. Vietomis išliks plikledžio pavojus, bus slidu. Vėjas savo krypties nekeis, išliks smarkus, tik kai kur vakariniuose rajonuose pavojingi vėjo gūsiai sieks 15–18 m/s. Termometrai nakties metų rodys nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 laipsnių šilumos.

Sekmadienio dieną krituliai lankysis daugelyje šalies rajonų. Vakaruose daugiausiai tai bus lietus, rytuose – šlapdriba. Vėjas suksis iš pietų pietryčių, bet išliks smarkokas, pavojingi gūsiai tikėtini pajūryje iki 15 m/s. Dieną temperatūra pasiskirstys tarp 0–5 laipsnių šilumos.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai