Atgal

Saugumo kameros užfiksavo, kaip Pakistane atakuojama bažnyčia (6)

10269
REUTERS
2017 m. gruodžio 18 d. 13:38
Pietvakarių Pakistano Balučistano provincijos sostinėje Kvetoje sekmadienį (gruodžio 17 dieną) dviem savižudžiams sprogdintojams užpuolus sausakimšą krikščionių bažnyčią, žuvo mažiausiai devyni žmonės, o dar 56 buvo sužeisti, pranešė pareigūnai.

Saugumo kamerų įraše, kurį paviešino policija, matyti šautuvais ginkluoti užpuolikai, priartėję prie bažnyčios vartų. Vienas iš jų perlipa tvorą ir įleidžia į kompleksą savo bendrininką. Įraše matyti, kaip lauke prie bažnyčios sėdi žmonės, kurie pradeda bėgti iš įvykio vietos.

Policijos sargybiniai, budėję prie įėjimo į bažnyčią ir ant jos stogo, vieną iš sprogdintojų nukovė. Tačiau antrasis lauke prie pamaldų salės detonavo savo sprogmenų prigrūstą liemenę. Sprogimas nugriaudėjo vos prasidėjus sekmadienio mišioms, sakė minėtos provincijos vidaus reikalų ministras Sarfrazas Bugti.

Balučistano provincijos viršininkas Moazzamas Jahas teigė, kad prieškalėdinėse pamaldose dalyvavo beveik 400 tikinčiųjų. Aukų skaičius galėjo būti kur kas didesnis, jei užpuolikai būtų patekę į šventovės vidų, pažymėjo jis.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi