S. Skvernelis prabilo apie būsimą darbą su R. Paksu (4)

1253
Robertas Narmontas DELFI.TV
2014 m. lapkričio 11 d. 15:49
Partijos „Tvarka ir teisingumas“ deleguotas, antradienį pareigas eiti pradėjęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis sako savo naujajame darbe neketinąs pasiduoti politiniams spaudimams.

„Negalima apie save kalbėti vien teigiamai, bet aš kiek dirbau, ir ypač generalinio komisaro pareigose, tai nesu tas žmogus, kuris yra paspaudžiamas. Jeigu aš matysiu, kad tai yra nepriimtina, tai nebus daroma. Jeigu tam reikalingas kompromisas, aš visą laiką irgi linkęs į protingus kompromisus ir diplomatiją, bet tai turi būti neprasilenkiant su įstatymais, mano įsitikinimais, sąžine, ir tada viskas bus gerai“, - antradienį per pirmąją savo, kaip vidaus reikalų ministro, spaudos konferenciją sakė S. Skvernelis.

Tačiau, kita vertus, pasak S. Skvernelio, jam esant deleguotam „tvarkiečių“, būtų „nemandagu, neetiška ir nepadoru“ priiminėti sprendimus neinformuojant partijos pirmininko Rolando Pakso arba „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos Seime, per kurią daug galima klausimų išspręsti įstatymų leidybos srityje.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi