Rusų karinio lėktuvo katastrofa Juodojoje jūroje: muzikantai skrido koncertuoti į Alepą (24)

31690
REUTERS
2016 m. gruodžio 25 d. 15:45
Iš Sočio išskridęs karinis lėktuvas TU-154, kuriuo skrido 84 keleiviai ir 8 ekipažo nariai (iš viso - 92 žmonės), iš pradžių dingo iš radarų, o paskui sudužo Juodojoje jūroje, praneša “Interfaks”, remdamasis Rusijos Gynybos ministerijos duomenimis.

Rusijos gynybos ministerija nurodo, kad išgyvenusiųjų nėra toje Juodosios jūros vietoje, kur nukrito karinis lėktuvas, pakilęs iš Sočio sekmadienio rytą skristi į Siriją, pranešė Rusijos naujienų agentūros.

„Lėktuvo Tu-154 sudužimo vieta nustatyta, – taip, anot naujienų agentūrų, pareiškė ministerija, dar pažymėdama, kad iš vandens ištraukti keturi kūnai. – Nėra jokių ženklų, kad būtų išgyvenusiųjų“. Ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas pažadėjo, kad ši tragedija bus kruopščiai ištirta, nuo jos nukentėjusiems bus suteikta pagalba.

Žurnalistų, kariškių ir Aleksandrovo ansamblio artistų žūtį jis pavadino nesugrąžinama. „Ši baisi tragedija nusinešė gyvybes žmonių, kurie buvo kupini jėgų ir planų, – sakoma D.Medvedevo telegramoje. – Tarp žuvusiųjų – žurnalistai, kariškiai, garsiojo Aleksandrovo ansamblio muzikantai; jie skrido į Siriją su labai geranoriška ir taikia misija. Su šia sunkia netektimi neįmanoma susitaikyti, ji nesugrąžinama“.

Į Juodąją jūrą nukritusiame lėktuve, remiantis sąrašu, buvo Aleksandrovo ansamblio vadovas Valerijus Chalilovas, Gynybos ministerijos kultūros valdybos viršininkas Antonas Gubankovas. Šiame sąraše yra ir 64 Aleksandrovo ansamblio artistai bei devyni žurnalistai, taip pat „daktarė Liza“ – fondo „Teisingoji pagalba“ vadovė Jelizaveta Glinka. Pastaroji gabeno medikamentų Latakijos universitetinei ligoninei.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai