17:00 2016 vasario mėn. 16 d.

Rusijos karo šou tęsiasi: pakeltos gausiausios oro pajėgos per visą istoriją (9)

80683
REUTERS
2016 vasario mėn. 16 d. 17:00
Rusijos gynybos ministerija skubos tvarka vasario 11 d. surengė mokymus, kuriuose dalyvavo Rusijos pietinėje dalyje esančio Krasnodaro regione dislokuojamos karinės oro pajėgos.

Remiantis Gynybos ministerijos pateikiama informacija, 9 tūkst. karių, 5 kariniai laivai ir 200 lėktuvų dalyvauja didelio masto mokymuose, vykdomuose 18 pietinėje Rusijos dalyje esančių bazių. Remiantis pateikiamais duomenimis, tai didžiausio masto mokymai Rusijos karinių oro pajėgų istorijoje.

Sausį Maskva pranešė 2016 metais formuosianti keturias naujas karines divizijas, kurių pagrindinė užduotis būtų sustiprinti vakarinių ir centrinių šalies regionų karinį potencialą. Nuo tada, kai Rusijos santykiai su Vakarais ėmė prastėti dėl krizės Ukrainoje, Rusija yra surengusi kelis karinius mokymus, apie kuriuos iš anksto nebuvo pranešta.

Maskva kritikuoja NATO dėl neva stiprinamų pozicijų šalia Rusijos sienų. Be to, Rusijos intervencija į Siriją komplikavo ir taip sudėtingą situaciją, o NATO siekia atgrasyti agresyviai nusiteikusią ir tiesioginės konfrontacijos trokštančią Maskvą.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai