Raskevičius: jei Partnerystės įstatymo nebus Seimo darbotvarkėje – tai bus koalicijos sutarties įsipareigojimo laužymas (5)

12359
2022 m. kovo 22 d. 13:17
Laisvės partijai priklausantis parlamento Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius pažymi, kad jei Partnerystės įstatymo projektas neatsidurs Seimo pavasario sesijos darbų programoje, tai bus koalicinės sutarties sulaužymas.

„Aš (įstatymo išbraukimą iš Seimo darbotvarkės – ELTA) traktuočiau kaip koalicijos sutarties įsipareigojimo laužymą“, – žurnalistams Seime sakė T. V. Raskevičius. Tačiau, akcentavo jis, priešingai nei tvirtina opozicijos atstovai, Laisvės partija dėl to valdantiesiems kolegoms ultimatumų nekėlė ir negrasino pasitraukti iš Seimo daugumos. „Tikrai rankų laužymo jokio nebuvo. Pats vakar dalyvavau koalicijos seniūnių susitikime ir tikrai nebuvo formuluojami jokie ultimatumai. Tiesiog buvo priminta, kad koalicijos sutartyje yra įsipareigojimai visiems koalicijos partneriams dėti kryptingas pastangas, kad šie įstatymų projektai būtų priimti“, – sakė politikas, patikindamas, kad jo atstovaujama Laisvės partija tikrai nekėlė sąlygų dėl diskusijas keliančio Partnerystės įstatymo ir negrasino pasitraukti iš valdančiosios daugumos. „Dar kartą kartoju – apie tai kalbos nebuvo“, – sakė T. V. Raskevičius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai