Prognozė savaitgaliui: žiema parodys gerokai pasikeitusį vaizdą (3)

27257
Robertas Narmontas
2021 m. vasario 19 d. 15:55
Šeštadienio naktį didžiąją šalies dalį uždengs storesni debesys, bet nedideli krituliai, kris daugiausia pietvakariniuose rajonuose, toliau vyraus sniegas. Paryčiais įsimaišys šlapesnių snaigių, kai kur formuosis lijundra. Be to vietomis matomumą prastins rūkas. Žemiausia temperatūra šalyje pasiskirstys netolygiai: rytinėje šalies pusėje bus tarp 10 ir 15, o vakarinėje šals iki 4-9 laipsnių. Vėjas visą parą bus nestiprus, naktį pūs pietryčių, o dieną nuolat keitalios savo kryptį.

Dieną daug kur numatomi silpni krituliai, bus slidu dėl besiformuojančios lijundros, o rūkas apims vis didesnę šalies dalį. Termometrai šiaurės rytiniuose rajonuose vis dar rodys neigiamą temperatūrą, vietomis sieks 3-4 laipsnius šalčio, o kuo toliau į pietvakarius, tuo šilčiau – iki 1-2 laipsnių šilumos.

Sekmadienį situacija po truputį gerės. Žymesnių kritulių nebus. Naktį ir rytą kai kur bus slidu dėl plikledžio ir lijundros. Vietomis vis dar boluos rūkas. Šaltis naktį bus gerokai švelnesnis – 2-7 laipsniai, prie jūros svyruos apie 0 laipsnių, dieną sniegą tirpins įsivyravusi teigiama 1-5 laipsnių temperatūra.

Pirmadienio naktį debesys prasisklaidys, kritulių nenumatoma. Po dienos atodrėkio, naktį šals ir susidarys plikledis. Temperatūra žemės iki 2-7 laipsnių šalčio, prie jūros vėl bus apie 0. Rytą temperatūra bus silpnai neigiama, reikės būti atidiems dėl slidžių kelių ir šaligatvių, o dieną oras sušils iki 1-6 laipsnių šilumos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai