Prezidentūra prakalbo apie galimą karantino būtinybę rudenį (3)

25426
2021 m. birželio 23 d. 09:25
Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį susitiko su Sveikatos ekspertų tarybos nariais. Po susitikimo surengtoje spaudos konferencijoje buvo apžvelgta epidemiologinė situacija.

Prezidento vyriausiasis patarėjas Simonas Krėpšta spaudos konferencijoje džiaugėsi, jog per praėjusią parą Lietuvoje nuo koronaviruso nemirė nei vienas asmuo. „Susitikimą galima apibendrinti keletu aspektu. Visų pirma reikia pasidžiaugti, kad vakar neturėjome nei vieno mirusio žmogaus. Ir tai tikrai gera žinia. Tokį žinią paskutinį kartą girdėjome praėjusių metų spalio 14 dieną. Tikėkimės, kad tokių dienų ateityje bus gerokai daugiau. Ir tai leidžia pagrįstai manyti gerėjančios tendencijos“, – sakė S. Krėpšta.

Prezidento G. Nausėdos vyriausiasis patarėjas teigė, kad toks ilgas nuotolinis ugdymas tikrai buvo klaida. „Ir kaip ekspertai vardijo, tas nuotolinis ugdymas pavirto į nuostolinį. Daugiau nei trečdalio vaikų pasiekimai per karantiną pablogėjo, beveik pusės vaikų emociją sveikata taip pat suprastėjo. Tai labai neraminantys signalai“, – aiškino S. Krėpšta.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai