„Prabangios degtinės“ pirkėjai galėjo nusinuodyti (0)

3590
policija.lt
2017 m. birželio 6 d. 11:21
Birželio 2 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai, turėdami informacijos apie neteisėtą disponavimą stipriais alkoholiniais gėrimais, Trakų rajono gyventojo garaže aptiko 630 litrų skysčio, turinčio alkoholio kvapą. Skystis buvo išpilstytas į 3 litrų talpos tarą, pažymėtą brangiai kainuojančios degtinės „Beluga“ etiketėmis.

Įtariant, kad gėrimas yra falsifikuotas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d. Už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų, praneša Vilniaus apskrities policija.

Pareigūnų pastangomis į prekybą nepateko didelis kiekis galbūt sveikatai pavojingo alkoholio. Denatūruotas etilo alkoholis yra itin pavojingas gyvybei, tad perkantys ir vartojantys alkoholinius gėrimus, kurie nėra paženklinti Lietuvos Respublikos banderolėmis, smarkiai rizikuoja.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai