Policininkas su „Opel“ rėžėsi į stotelėje laukusius šiauliečius: vairuotojas, įtariama, girtas (0)

17670
2015 m. rugsėjo 10 d. 20:31
Šiauliuose į viešojo transporto stotelėje stovėjusius žmonės rėžėsi automobilis. Avarijos liudininkai piktinosi: per avariją sužaloti žmonės, nedaug trūko, kad kas būtų žuvęs. DELFI skaitytojas Karolis G. užfiksavo avarijos padarinius. Anot skaitytojo, avarija įvyko Bačiūnų gatvė, Šiauliuose. „Opel Zafira“ tiesiog sulindo į viešojo transporto stotelę. Keli žmonės nespėjo pabėgti nuo netikėtai atlėkusio automobilio ir neišvengė smūgio. Po avarijos iš karto į įvykio vietą buvo iškviesti medikai, policijos pareigūnai ir ugniagesiai.

Policijos departamentas paskelbė, kad šią DELFI skaitytojo užfiksuotą avariją sukėlė ne tarnybos metu, neuniformuotas Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjas A. Ančiulis (gimęs 1970 m.).

„Pirminiais duomenimis, žmonės sužaloti nestipriai, tačiau jie išvežti į ligoninę patikrinimui. Sužinojęs apie įvykį į ligoninę taip pat nuskubėjo Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Ričardas Šiumberevičius, kuris suteiks nukentėjusiems asmenims reikalingą informaciją ir būtiną pagalbą“, - rašoma policijos pranešime.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai