Policijos operacijoje dalyvavo 150 pareigūnų: rasta šimtai tūkstančių eurų, 50 kg aukso (14)

14307
policija.lt
2017 m. spalio 25 d. 18:20
Masines kratas lombarduose atlikę uostamiesčio pareigūnai pas vieną sulaikytų įtariamųjų namuose surado virš 200 tūkstančių eurų. Pareigūnus sudomino dar keturiolika įtariamųjų, o sulaikymo operacija, anot pareigūnų, vyko tikrai įspūdinga.

Pranešama, kad Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, kartu su FNTT, „Aro“ bei kitų tarnybų pareigūnais atliko kratas 83 vietose – įmonėse, įtariamųjų namuose visoje Lietuvoje, automobiliuose, pareiškė įtarimus 15 asmenų, 14 iš jų sulaikyti.

Operaciją vykdė apie 150 pareigūnų. Anot Klaipėdos AVPK viršininko pavaduotojo Raimondo Vaitkevičiaus, teko į pagalbą pasitelkti net ugniagesius, nes dauguma daiktų lombarduose saugomi seifuose. Ugniagesių atidarytuose seifuose surastas laimikis išties įspūdingas: didžiulės pinigų sumos, papuošalai, kiti, įtariama, nelegaliai lombarduose atsidūrę daiktai.

Per kratas lombarduose, įtariamųjų namuose ir automobiliuose aptikta apie 400 tūkstančių eurų galimai neapskaitytų grynųjų pinigų – vieno įtariamojo namuose Klaipėdos mieste rasta net 214 tūkstančių galimai neteisėtu būdu įgytų eurų.

Pareigūnai aptiko ir apie 50 kilogramų galimai neapskaityto aukso, bei apie 70 kilogramų sidabro gaminių. Dalis aukso gaminių buvo išardyti – paruošti perlydymui, rasta ir jau išlydyto aukso.

Kratų metu pareigūnai aptiko ir senovinių, galimai vogtų vertingų monetų – devynias auksines ir 268 sidabrines monetas. Taip pat rasta galimai vogtų mobiliojo ryšio priemonių ir statybinių įrankių.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai