Policijai įkliuvo 86 metų juvelyrinių dirbtinių vagilė veteranė (7)

5282
REUTERS
2017 m. liepos 19 d. 16:20
Antradienį teisme ir vėl pasirodė 86 metų tarptautiniu mastu žinoma vagilė. Šį kartą moteris kaltinama iš „Walmart“ parduotuvės JAV Džordžijos valstijos Čamblio mieste pavogusi prekių už 80 dolerių.

86 metų Doris Payne sučiupta pirmadienį. Ji vagiliavo vaistinėje ir prekybos centro elektronikos bei gastronomijos skyriuose.

Remiantis vietos žiniasklaida, apie liūdnai pagarsėjusią vagilę 2013 metais buvo sukurtas dokumentinis filmas „The Life and Crimes of Doris Payne“.

Minėtoje dokumentinėje juostoje detaliai pasakojama apie daugiau nei 60 metrų trunkančią 2 mln. dolerių vertą D. Payne gyvenimo ir nusikaltimų istoriją.

Jos gyvenimas tikrai spalvingas – jai pavykę Monte Karle apšvarinti „Cartier“ ir „Tiffany“ salonus bei juvelyrinių dirbinių salonus Japonijoje.

NBC skelbia, kad D. Payne nuo naujausio nusikaltimo neatgrasė ir elektroninė stebėjimo apyrankė, kurią ji priversta nešioti teismo sprendimu.

Prieš tai teisme ji lankėsi vos prieš nepilnus keturis mėnesius – 2016 metų gruodį nušvilpė beveik 2 tūkst. dolerių vertės vėrinį.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai