Policija atmeta Martinkaus mestus kaltinimus (0)

9793
2023 m. sausio 31 d. 15:46
Policijos departamentas A. Martinkaus kaltinimus atmeta.

A. Martinkaus raštas, adresuotas Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen, Seimo frakcijų seniūnams, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkui Laurynui Kasčiūnui, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkui Stasiui Šedbarui ir kitiems parlamentarams.

Jame buvęs pareigūnas prašo inicijuoti Seime laikinąją parlamentinę tyrimo komisiją ir ištirti buvusių ir esamų policijos pareigūnų, tarp kurių – buvęs LKPB viršininkas Rolandas Kiškis, jo buvęs pavaduotojas Andžejus Roginskis, buvęs Imuniteto valdybos viršininkas Elanas Jablonskas – veiksmus.

A. Martinkus rašte dėsto, kad minėtų pareigūnų veiksmuose jis įžvelgia galimus nusikaltimus – dokumentų klastojimą, piktnaudžiavimą ir kt. Tiesa, kaip Eltai teigė Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis, A. Martinkaus pateikta informacija yra netiesa.

„Buvusio Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūno A. Martinkaus, atleisto iš užimamų pareigų dėl šiurkščių kriminalinės žvalgybos veiklos pažeidimų, ryšių ir informacijos nutekinimo asmenims, siejamiems su organizuotu nusikalstamumu, ir tuo pagrindu leidimo dirbti su įslaptinta informacija panaikinimo paskleista informacija neatitinka tikrovės. Atleidimas buvo apskųstas teismui ir pripažintas teisėtu“, – teigė R. Matonis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai