Po užpuolimo Vilniuje gyvenantys gėjai pasijuto nesaugūs: sakė, kad mus reikia sudubasinti (18)

17887
Dainius Sinkevičius, DELFI TV
2021 m. rugsėjo 21 d. 16:27
Prie nuomojamo buto sostinės centre užpulti netradicinės seksualinės orientacijos vaikinai teigia, kad net ir atslūgus neigiamoms emocijoms jie Vilniuje nesijaučia saugūs. „Aš visą laiką su savimi nešiojuosi dujų balionėlį“, – prisipažino vilnietis Tomas Kirša, kuris po užpuolimo buvo priverstas gydytis sumušimo žaizdas.

Susidūrimas su nepažįstamais vaikinais Tomui ir jo širdies draugui Arnui Raulinaičiui atvėrė akis – vaikinai tą pačią naktį susikrovė daiktus ir išsikraustė gyventi kitur. Bet pamiršti išpuolio jie iki šiol negali, nors po kruvinų įvykių praėjo jau daugiau kaip 2 metai – ilgą laiką policijos ir prokuratūros pareigūnų stalčiuose gulėjosi baudžiamoji byla pagaliau atsidūrė teisme, tačiau jos baigties taip ir nematyti.

Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienį tęsė baudžiamosios bylos, kurioje 22 metų vilnietis Albertas Kratkovskis (Albert Kratkovski) yra kaltinamas dėl viešosios tvarkos pažeidimu ir neapykantos kurstymu dėl seksualinės orientacijos, nagrinėjimą. Šioje byloje dar ikiteisminio tyrimo metu pareigūnai nukentėjusiaisiais buvo pripažinę abu vaikinus, tačiau surašydami kaltinamąjį aktą prokurorai nusprendė, kad per užpuolimą nukentėjo tik T. Kirša, todėl tik jam yra suteiktas nukentėjusiojo statusas.

Visas pokalbis su T. Kirša ir A. Raulinaičiu – vaizdo įraše, daugiau apie tai taip pat skaitykite Delfi.lt.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai