Po skaudžios tragedijos perėjoje ties Zokniais – įžūlus vyro akibrokštas (14)

27417
„Lietuvos geležinkeliai“
2018 m. gegužės 16 d. 12:07
Praėjus vos daugiau nei parai po tragiškos trylikametės žūties geležinkelio perėjoje ties Zokniais, vienas gyventojų lygiai toje pačioje vietoje surengė kraują stingdantį spektaklį - tai užfiksuota vaizdo įraše.

Šeštadienio popietę Zoknius sukrėtė skaudi nelaimė. Trylikametė, kirsdama geležinkelyje įrengtą pėsčiųjų perėją galimai nepastebėjo artėjančio traukinio ir buvo mirtinai traumuota. Tiriama, ar šios nelaimės priežastimi negalėjo tapti neatsargus elgesys naudojantis mobiliuoju telefonu.

Tačiau jau pirmadienį lygiai toje pačioje pėsčiųjų perėjoje keleivinio traukinio vaizdo registratorius užfiksavo kitą kraują stingdantį vaizdą.

Gyventojas vos suspėjo įveikti perėją, nors galimai žinojo ir matė atvykstantį traukinį.

Netoliese matyti dar du šį šiurpų spektaklį stebėję asmenys. Greta jų, galima įžvelgti, stovi vaizdo kamera.

Mašinisto liudijimu, savo gyvybe rizikavęs gyventojas iš tolo ėmė mojuoti, siųsti ženklus, tačiau nuo bėgių nesitraukė, o traukiniui priartėjus vos per keletą metrų, žengė į šalikelę.

Keleivinis traukinys net ir iš anksto panaudojus staigų stabdymą, sustojo tik už kelių šimtų metrų. Traukinio mašinistas taip pat iš anksto panaudojo perspėjamąjį garsinį signalą, tačiau iš vaizdo įrašo matyti, kad iš išvengti susidūrimo nebuvo pagrindinis šio gyventojo tikslas.

Keleivinis traukinys dėl staigaus stabdymo vėlavo keletą minučių, tačiau šįkart kitų nuostolių pavyko išvengti.

Lietuvos geležinkeliai“ primena, kad prieš artinantis prie geležinkelio būtina prisiminti svarbiausią taisyklę - nieko svarbesnio už savo ir artimųjų gyvybę mes neturime.

2016 metais per 5 mėnesius laikotarpį geležinkelyje žuvo 11 pašalinių asmenų, pernai – 4, šiemet – 2. Šiemet galimai abi žūtis lėmė įprotis naudotis mobiliuoju telefonu einant per bėgius ar šalia jų.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi