Po Ramūno Rudoko išdavystės atsitiesusi Katerina Voropaj atvirai – apie naujus jausmus ir laukiantį filmą (27)

51978
Karolina Marcinkevičiūtė | www.DELFI.lt
2018 m. rugpjūčio 4 d. 12:29
Žinomos šokėjos Katerinos Voropaj gyvenime – pokyčių metas. 32-ejų moteris ruošiasi naujam asmeninio gyvenimo etapui ir kinui, kuris mažais žingsneliais jau netrukus įžengs į jos karjerą. „Daug ką per šį laikotarpį supratau ir pradėjau vertinti kitaip. Dabar esu tikrai laiminga ir suprantu, jog gerai, kad išlaukiau nepuolusi į naujus santykius“, – sakė DELFI pašnekovė.

Po skyrybų su buvusiu mylimuoju ir aktoriumi Ramūnu Rudoku, Katerina tarsi atsitvėrė tylos siena. Moteris neslepia, kad tai buvo itin sudėtingas jos gyvenimo laikotarpis. „Pirmiausiai buvo sunku, bet paskui, kai padarai visų įvykių pervertinimą, pradedi suprasti, kas tau yra svarbu ir vardan ko reikia gyventi su šypsena.

Aš blokuoju visas mintis apie jį. Neskaitau visų tų straipsnių, nežiūriu jokių nuotraukų ir artima aplinka taip pat stengiasi nieko man nepranešinėti. Kai nematai, tai ir širdies neskauda (šypsosi). Žinoma, kai susitinkame su Ramūnu, šiek tiek yra nejaukumo, keistų emocijų, bet tikrai nelaikau jokio pykčio. Jei skaityčiau straipsnius apie jį, mane graužtų iš vidaus ir būtų žiauriai sunku, bet kam apkrauti save?“, – retoriškai klausė šokėja.

Visą interviu skaitykite čia.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi