Po kraupių žudynių prie Vilniaus lombardo – žudiko išpuolis teisme (1)

29903
Dainius Sinkevičius, DELFI TV
2017 m. gruodžio 28 d. 16:32
Dėl tyčinio nužudymo iš chuliganiškų paskatų kaltu pripažintas ir keturiolikos metų laisvės atėmimo bausme nuteistas jau anksčiau septynis kartus teistas 46 metų vilnietis Sergejus Volkovas užsipuolė jam apkaltinamąjį nuosprendį paskelbusį teisėją.

Atnaujinta 2021 m. spalio 11 d.: Informuojame, kad Rolandas Karlonas Lietuvos apeliacinio teismo nuosprendžiu dėl tyčinio nužudymo buvo išteisintas, nes nepadarė veikos, turinčios nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių. Tuo pačiu nuosprendžiu jis buvo pripažintas kaltu dėl viešosios tvarkos pažeidimo, jam skirta 40 parų arešto bausmė.

„Daro ką nori, jokių įrodymų nėra, tai dar davė keturiolika metų“, – teismui paskelbus nuosprendį piktinosi S. Volkovas.

Dėl tyčinio nužudymo nuteistas vyras emocijų nevaldė ir teismui skelbiant nuosprendį – net nelaukdamas, kol teisėjas Stasys Lemežis paaiškins apkaltinamojo verdikto motyvus, nuteistasis ėmė šaukti, kad šis esą kalba nesąmones ir jį pripažino kaltu tik dėl to, kad kuo greičiau atsikratytų byla, esą net neišsiaiškinant, kas įvykdė nusikaltimą.

Tuo metu bylą išnagrinėjęs ir ketvirtadienį nuosprendį paskelbęs Vilniaus apygardos teismas konstatavo, kad ilgą laiką neatskleistą nusikaltimą Vilniaus Kalvarijų gatvėje, kai prie lošimo automatų salono ir lombardo peiliu buvo subadytas 24 metų vilnietis Vitalijus B., padarė S. Volkovas ir jo 42 metų bendras Rolandas Karlonas. Pastarajam skirta vienuolikos metų laisvės atėmimo bausmė.

Daugiau apie tai skaitykite DELFI paspaudę šią nuorodą.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai