Po jaunos merginos liudijimo prabilo ir Petras Gražulis: ji buvo labai išlaidi (15)

35105
Dainius Sinkevičius, DELFI TV
2021 m. lapkričio 25 d. 16:22
Po skandalingojo buvusios Seimo nario padėjėjos Patricijos Pachomovaitės liudijimo teisme ilgametis parlamentaras Petras Gražulis neslepia, kad su jauna moterimi palaikė artimus santykius, tačiau tikina, jog ryšius su ja nutraukė po Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pradėto ikiteisminio tyrmo.

Vilniaus apygardos teismas, nagrinėjantis P. Gražuliui iškeltą baudžiamąją bylą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, ketvirtadienį apklausė buvusią bendrovės „Judex“ komercijos direktorę ir Seimo nario padėjėją P. Pachomovaitę.

„Su P. Gražuliu buvome artimi kaip pora, gyvenome kartu“, – teisme prisipažino moteris. Ji taip pat neslėpė, kad su P. Gražuliu vyko į Kaliningradą, o kartą šis jai buvo nurodęs vietos Veterinarijos tarnybos vadovui perduoti „penkis“, įtariama, šimtus eurų. Nors viename telefonu vykusiame pokalbyje moteris politikui prisipažino, kad pinigus, kaip ir buvo sutarta, perdavė, bet teisme nurodė, jog iš tikrųjų 500 eurų pasiėmė sau.

„Apgavau“, – sakė ji.

Baudžiamojon atsakomybėn patraukto P. Gražulio buvusios padėjėjos apklausos metu pasakyti žodžiai nė kiek nenustebino ir pateikė savo versiją – esą P. Pachomovaitė turėjo perduoti pinigus, kuriuos jis buvo likęs skolingas už pietus.

Politikas taip pat prabilo apie išsiskyrimą su dabar jau buvusia drauge bei šios apgavystę, apie kurią jis sužinojo tik iš ikiteisminį tyrimą atlikusių Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų.

Daugiau apie tai žiūrėkite vaizdo įraše ir skaitykite Delfi.lt.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai