Po internete išplitusio vaizdo įrašo – policijos atstovo atsakas (3)

168168
2021 m. sausio 18 d. 13:24
Socialiniuose tinkluose ėmus plisti vaizdo įrašui, kuriame matyti, jog automobiliu važiuojantys ir policininkų uniformas dėvintys asmenys dainuoja dainą apie „kasiakus“, pirmadienį kilo pasipiktinimas.

Įraše, kuris patalpintas platformoje „Tik Tok“ ir jau peržiūrėtas beveik 30 tūkst. kartų, matomi jauni vyrai, dainuojantys apie kanapių suktines. Iš video galima suprasti, jog su įjungtais švyturėliais vykstantys pareigūnai skuba į iškvietimą. Pro langą matyti kelias, o sėdėdami vyrai dainuoja garsiai grojančią dainą, kurios priedainis skamba taip: „Tu susuk kasiaką, didelį ar mažą / Man tikrai nesvarbu, vis tiek vienodai veža / Galvoje burbuliukai, širdyje taip gera / Pacas, suk greičiau dar vieną, nes jau pirmo maža”. „Delfi“ žurnalistai netruko išsiaiškinti, kad šie vyrai su policininkais neturi nieko bendro, tai Emilio Vėlyvio filme „Piktųjų karta“ masuotėse filmavęsi aktoriai, kurie, važiuodami iš vienos filmavimo vietos į kitą, nufilmavo savo „pasirodymą“ ir vėliau įkėlė vaizdo įrašą į socialinius tinklus.

Policijos departamento atstovo Ramūno Matonio teigimu, ši situacija – tai neatsakingas filmo kūrėjų elgesys. „Nelabai galiu ką pakomentuoti – jie nėra policijos pareigūnai. O jeigu filmo kūrėjai nesugeba užtikrinti, kad tam tikri veiksmai vyktų tik filmavimo aikštelėje, o turimą įrangą išnaudoja laisvalaikiui, leidžia ją išsinešti ir nekontroliuoja savo aktorių, tai yra vertinama neigiamai“, – „Delfi“ sakė R. Matonis.

Plačiau apie tai ir kaip situaciją apibūdino Emilio Vėlyvio atstovai, skaitykite ČIA.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai