Piktybinė „kelių vištelė“ iš Elektrėnų: 2,61 promilės – mano norma (0)

5989
policija.lt
2017 m. birželio 29 d. 17:23
Elektrėnų gyventoja (gimusi 1976 m.) per du mėnesius sugebėjo užsidirbti dvi baudžiamąsias bylas už tai, kad vairavo girta. Abu kartus jai nustatytas toks pats sunkus girtumas - 2,61 prom. Antrą kartą sučiupta moteriškė pareiškė, kad 2,61 prom. - jos norma.

Ankstų balandžio 29-osios rytą, apie 6.40 val., buvo gautas pranešimas, kad Elektrėnų sav., Kakliniškių kaime, prie žiedo, stovi automobilis „Alfa Romeo“, o prie vairo sėdi neblaivus vairuotojas.Vykdami į įvykio vietą, patruliai pastebėjo keliu važiuojantį nurodytą automobilį ir jį sustabdė. Prie vairo sėdėjo neblaivi Elektrėnų gyventoja (gimusi 1976 m.), kuriai alkoholio matuokliu nustatytas 2,61 prom. girtumas.

Moteris buvo pristatyta į policijos komisariatą, o paskui uždaryta į Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato areštinę. Automobilis išvežtas į saugomą aikštelę. Kol vyko ikiteisminis tyrimas, prokuroras priėmė nutarimą skirti laikiną nuosavybės teisės apribojimą dėl galimo automobilio „Alfa Romeo“ konfiskavimo, uždraudžiant juo disponuoti.

Elektrėnų gyventojai buvo leista pasiimti automobilį iš saugojimo aikštelės, praneša Vilniaus apskrities policija.

Birželio 27 d. įtariamajai paskelbtas pranešimas apie galimybę kreiptis į teisėją dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ‒ buvo siūloma už nusikalstamą veiką moteriai skirti baudą, uždrausti vairuoti transporto priemones ir konfiskuoti automobilį „Alfa Romeo“.

O jau kitos dienos naktį moteris vėl buvo sulaikyta neblaivi prie to paties automobilio vairo. Birželio 28-osios naktį 0.52 val. gautas Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato budėtojo pranešimas, kad kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, prieš eismą, Kauno link, dideliu greičiu važiuoja automobilis „Alfa Romeo“.

Pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, minėtas automobilis stovėjo antroje eismo juostoje prieš eismą.Prie automobilio vairo sėdėjo ta pati ir vėl girta Elektrėnų gyventoja, o priekyje, keleivio vietoje, sėdėjo taip pat neblaivus Elektrėnų gyventojas (gimęs 1986 m.). Alkoholio matuokliu jai buvo nustatytas 2,61 prom. girtumas.

Bandant išsiaiškinti įvykio aplinkybes, moteris paaiškino, kad degalinėje šalia autostrados atsitrenkė į kelio ženklą ir iš įvykio vietos pasišalino. Moteris buvo pristatyta į policijos komisariatą ir uždaryta į areštinę, automobilis išvežtas į saugojimo aikštelę.

Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai pradėjo antrą ikiteisminį tyrimą už tą pačią nusikalstamą veiką. Tik šįkart moters laukia daug griežtesnė sankcija.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai