Per Londono daugiabučio gaisrą žuvo mažiausiai 6 žmonės (0)

4390
REUTERS
2017 m. birželio 14 d. 17:24
Mažiausiai šeši žmonės žuvo per didžiulį gaisrą, kuris praėjusią naktį kilo Didžiosios Britanijos sostinės vakariniame rajone esančiame daugiabutyje, pranešė policija ir pridūrė, kad aukų skaičius tikriausiai dar padidės per sudėtingą nelaimės padarinių likvidavimo operaciją, truksiančią ne vieną dieną.

Pranešama, kad iš 27 aukštų daugiabučio namo moteris išmetė kūdikį, bet jį pagavo vienas ant žemės buvęs vyras, pasakojo liudininkė.

Kilus didžiuliam gaisrui jo gyventojai pasakojo matę negalinčių ištrūkti ir pro langus šokinėjančių žmonių.

Liepsnos buvo apėmusios beveik visus pastato „Grenfell Tower“ aukštus, išskyrus pačius žemiausius, o jo koridorius prisipildė dūmų.

Pasak kai kurių namo gyventojų, anksčiau jiems buvo duotas nurodymas kilus gaisrui likti butuose ir užsidarius duris laukti, kol atvyks gelbėtojai.

Mažiausiai 64 žmonės buvo išvežti į 6 ligonines, 20 jų yra kritinės būklės – pranešė Londono greitosios pagalbos atstovai.

Ugniagesių brigada nurodė, kad 40 automobilių ir 200 gelbėtojų buvo pasiųsti gesinti liepsnojančio pastato „Grenfell Tower“, kuriame yra 120 butų.

Neseniai „Grenfell Tower“ buvo baigta rekonstrukcija, kainavusi 10 milijonų svarų (11,35 milijono eurų). Rekonstrukcija baigta 2016 metų liepą.
Dangoraižis pastatytas aštuntame praėjusio amžiaus dešimtmetyje.

Kaip teigiama kompanijos interneto svetainėje, rekonstrukcijos metu buvo pakeista eksterjero apdaila, langai. Taip pat pirmuose keturiuose aukštuose įrengti papildomi būstai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai