Per kraupią avariją Vilniuje dukros netekęs tėvas: kodėl leidžiame žudyti savo vaikus? (25)

14390
Dainius Sinkevičius, DELFI TV
2019 m. gegužės 17 d. 13:37
Išnuomotu bendrovės „Citybee“ automobiliu tragiškai pasibaigusią avariją sukėlęs bendrovės „Spaudos kontūrai“ direktoriaus pavaduotojas Raimundas Savukynas stojo prieš teismą – Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Ugnė Gailiūnienė atvertė baudžiamąją bylą, kurioje R. Savukynui pateikti kaltinimai dėl vairavimo transporto priemonę apsvaigus nuo alkoholio ir avarijoje pražudžius jauną merginą.

Kodėl vairavo girtas išnuomotą automobilį, ar atsiprašė nukentėjusiųjų ir kaip ketina atlyginti jiems padarytą žalą, R. Savukynas žurnalistams nebuvo linkęs komentuoti – pasibaigus teismo posėdžiui taip ir neatsakė nė į vieną klausimą. Kaltinamasis vengė ir nukentėjusiųjų – tik po posėdžio nedrąsiai priėjo prie žuvusios merginos tėvų ir bandė atsiprašyti.

„Taip, jis bandė atsiprašyti, bet – kas iš to? – vėliau žurnalistams sakė per avariją dukters netekęs tėvas Rimas Grigas. – Tai buvo pirmas kartas, jokios žalos iki šiol nėra atlyginta, jokio atsiprašymo negavome, praktiškai mūsų niekas neatsiprašė – tik norime padėkoti giminaičiams, bendradarbiams, draugams, Kotrynos draugams, kad jie padėjo sunkiu metu. O dabar tikimės teisingumo.“

Daugiau apie tai skaitykite DELFI.

Daugiau

Naujausi