Per karantiną padaugėjo skundų dėl kaimynų keliamo buitinio triukšmo (7)

417
Akvilė Bružinskaitė
2021 m. vasario 23 d. 17:14
Yra daugybė žmonių, kurie karantino metu retai kelia koją iš namų. Namuose tarsi atsidarė ofisai, prasidėjo sporto treniruotės ar dainorėlių repeticijos.

Vyresnieji į radijo imtuvus ar televizorius perkėlė ir mišias. Gyvenantiems daugiabučiuose, kaimynų veikla tapo kur kas labiau girdima ir neretai netgi erzinanti. Tai patvirtina ir Vilniaus miesto savivaldybės atstovas, teigdamas, kad šiuo laikotarpiu skundų dėl kaimynų keliamo buitinio triukšmo išties padaugėjo ir šie pakeitė pasipiktinimus dėl naktinių klubų ir barų.

Pašnekovas tikina, kad skundžiamasi ne tik ramybės valandomis, bet ir dienos metu. Jis ragina būti kantriems ir pasistengti su kaimynais susitarti tarpusavyje.

Tačiau, jeigu, visgi, su kaimynais susitarti nepavyksta, o šie triukšmauja ir ramybės valandomis, jiems gali grėsti ir piniginės baudos. Pasak Policijos departamento atstovo – bauda pirmą kartą siekia nuo 20 iki 80 eurų, vėliau – nuo 80 iki 300 eurų, tad derėtų atminti, kada triukšmauti griežtai draudžiama.

O štai Vilniaus miesto savivaldybės atstovas juokauja, kad karantino laikotarpis ir erzinantys kaimynų skleidžiami garsai – puiki pamoka, įsirenginėjantiems būstą, bei ženklas, kad garso izoliacija – vienas svarbesnių dalykų, garantuojančių tylą ir ramybę.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai