Pchenjanas svetingai sutiko Pietų Korėjos prezidentą (0)

2310
REUTERS
2018 m. rugsėjo 18 d. 13:10
Dešimtys tūkstančių Šiaurės Korėjos gyventojų entuziastingai plojo ir mojavo gėlėmis šalies lyderiui Kim Jong Unui ir šalyje besisvečiuojančiam Pietų Korėjos prezidentui Moon Jae Inui.

Abiejų Korėjų vadovai susitiko viršūnių sutikimui, kurio pagrindinis tikslas – atgaivinti diplomatinius santykius branduolinės ginkluotės klausimu.

Šiaurės Korėjos lyderis Pietų Korėjos prezidentą pasitiko plačiai šypsodamas. Moon Jae Inas į Šiaurės Korėją atvyko tikėdamas pasinaudoti palankia proga atnaujinti Vašingtono ir Pchenjano derybas dėl branduolinio nusiginklavimo ir galimybės pagaliau oficialiai įforminti Korėjos karo pabaigą.

Pietų Korėjos prezidento atvykimo į Pchenjaną proga tarptautiniame Šiaurės Korėjos oro uoste surengta iškilminga ir pompastiška ceremonija. Iš oro uosto abu lyderiai juodos spalvos „Mercedes“ limuzinu važiavo į „Paekhwawon State Guest House“ viešbutį, kur visas tris dienas gyvens Moon Jae Inas.

Šiaurės Korėjos lyderis ir Pietų Korėjos prezidentas akimirkai buvo išlipę iš automobilio pasisveikinti su žmonėmis ir priimti gėlių iš džiugiai nusiteikusios minios, skanduojančios „Tėvynė! Vienybė!“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai