Paviešintas Parklando žudynių vykdytojo apklausos įrašas (11)

14446
REUTERS
2018 m. rugpjūčio 9 d. 15:41
Kaltintojai paviešino vaizdo medžiagą iš žudynes Floridos Parlando miesto vidurinėje mokykloje vasarį surengusio Nikolo Cruzo apklausos.

Filmuota medžiaga daryta praėjus kelioms valandoms po įtariamojo sulaikymo. N. Cruzas įtariamas Marjory Stoneman Douglas vidurinėje mokykloje surengęs šaudynes, per kurias žuvo mažiausiai 17 žmonių.

Apklausos vaizdo medžiaga visuomenei paviešinta teisėjo nurodymu.
Vaizdo įraše matoma, kaip vaikiną apklausia detektyvas – įtariamasis papasakojo apie jo galvoje gyvenančius demonus ir bandymą nusižudyti.

N. Cruzas filmuotoje apklausos medžiagoje konkrečių taikinių nemini, nors teismo dokumentuose ir teigiama, kad jis prisipažino šaudęs vidurinėje mokykloje.

Įraše taip pat matoma, kaip įtariamasis susitinka su broliu Zachary, kuriam taip pat iš jo nepavyko išpešti atsakymų į užduotus klausimus.

N. Cruzui pateikti kaltinimai pasikėsinimu nužudyti ir 17 žmonių nužudymu. Teismo posėdyje dėl kaltinimų pateikimų vaikinas atsisakė kalbėti, tad teisėjas užfiksavo, jog jis savo kaltės nepripažįsta.

N. Cruzo advokato teigimu, jo ginamasis – „palūžęs žmogus“, besigailintis dėl to, ką padarė. Kaltintojai jaunuoliui siekia mirties bausmės.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi