Paskelbta vaizdo medžiaga, kaip JAV policininkė nušauna juodaodį (66)

30904
REUTERS
2016 m. rugsėjo 20 d. 15:06
Tulsos (Oklahomos valstija, JAV) policija pirmadienį, rugsėjo 19 d. paskelbė vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuota, kaip policijos pareigūnė nušauna beginklį juodaodį, iškėlusį rankas į viršų. JAV Teisingumo departamentas pranešė, kad tiria šį incidentą dėl galimo pilietinių teisių pažeidimo.

Pareigūnė Betty Shelby nušovė keturiasdešimtmetį Terence‘ą Crutcherį. Policija pranešė, kad penktadienį sugedo vyriškio visureigis.

T. Crutcheriui ligoninėje buvo konstatuota mirtis.

Viename vaizdo įraše, nufilmuotame iš policijos sraigtasparnio, užfiksuotas rankas į viršų iškėlęs Crutcheris ir policininkė su ištrauktu ginklu. Tada jis uždeda rankas ant automobilio.

Vienas iš sraigtasparnyje esančių pareigūnų sako, kad Crutcheris nesilaiko nurodymų. Kitas sako: „Jis atrodo kaip blogas vyrukas, gali būti kažką sumanęs.“ Tada Crutcheris krenta ant žemės, o pareigūnė į policijos radiją sako: „Paleisti šūviai“.

Vienas pareigūnas, kurio tapatybė nurodyta kaip Tyleris Turnbough, prieš Crutcherį panaudojo „Taser“ ginklą, praneša Oklahomos policija. Taip pat pranešama, kad Shelby į vyriškį šovė. Šiuo metu, kol vykdomas tyrimas, ji nušalinta nuo pareigų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai