Penktadienį daugumą skrydžių iš Vilniaus perkėlus į Kauno oro uostą, kol kas didelių eilių ir keleivių skundų nesulaukta, sako oro uosto atstovai. „Ryte turėjome vadinamąjį rytinį piką, jokių nusiskundimų iš keleivių, itin nedidelės eilės, puikiai suveikusi infrastruktūra. Tai kol kas tiek mūsų, tiek keleivių nuotaika, atrodo, gera“, – penktadienį žurnalistams sakė Lietuvos oro uostų vykdomasis direktorius Donatas Voveris.

Dėl Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos nuo liepos 14-osios į Kauno oro uostą iš Vilniaus 35 dienoms perkelta didelė dalis skrydžių.

Penktadienio rytą prie įvažiavimo į Kauno oro uostą pasitinka ryškiomis liemenėmis vilkintys darbuotojai, pasirengę suteikti informaciją. Jų gausu ir prie įėjimo į oro uostą bei abiejuose terminaluose. Šalia oro uosto pastato pastatyti dar du laikini terminalai - atvykimo ir išvykimo.

Nerimauta, kad oro uoste gali netilpti automobiliai, tačiau penktadienį jų aikštelės yra gana tuščios. Nedaug žmonių kol kas ir naujajame išvykimo terminale.