Pasikėsinimais nužudyti įtariamus vyrus Vilniuje išguldė „Aras“ (0)

12394
policija.lt
2016 m. gruodžio 29 d. 15:47
Sostinės kriminalistai sulaikė du su organizuotu nusikalstamu susijusius, sunkiais nusikaltimais įtariamus asmenis. Šių metų lapkričio ir gruodžio mėnesiais, tamsiuoju paros metu, sostinės Sausio 13-osios ir Talino gatvėse, iš šaunamųjų ginklų buvo sužaloti du vyrai. Patyrę kūno sužalojimus, jie pristatyti į ligoninę, praneša Vilniaus policija.

Dėl šių įvykių Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyboje (KPONTV) buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl pasikėsinimo nužudyti, neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis.

Intensyviai dirbę pareigūnai per trumpą laiką nustatė du asmenis, įtariamus minėtais nusikaltimais. Policijai jie gerai žinomi, susiję su Vilniaus mieste veikiančiomis organizuotomis nusikalstamomis struktūromis.

Gruodžio pabaigoje KPONTV pareigūnai ir Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovotojai Vilniuje atliko specialią įtariamųjų sulaikymo operaciją. Atlikus kratas, buvo rasti nusikaltimo įrankiai, priemonės, be to, rasta narkotinių medžiagų, padirbtų banknotų.

Įtariamiesiems pareikšti įtarimai dėl pasikėsinimo nužudyti, neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis bei neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis ir netikrų pinigų laikymo (atsakomybė už pasikėsinimą nužudyti numato nuo 7 metų laisvės atėmimo bausmę).

Įtariamiesiems Vilniaus miesto apylinkės teismo buvo paskirta kardomoji priemonė – suėmimas.Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai