Pasidavė per protestą prieš pareigūnus smurtavęs buvęs Prancūzijos boksininkas (41)

9482
REUTERS
2019 m. sausio 8 d. 17:48
Nufilmuota, kaip buvęs Prancūzijos bokso čempionas per vadinamąjį geltonųjų liemenių protestą Paryžiuje smurtauja prieš riaušių policijos pareigūnus. Sausio 7 dieną sportininkas prisiėmė atsakomybę už savo veiksmus, kreipėsi į pareigūnus, bet pareiškė, kad jo veiksmai buvo savigyna.

Du kartus Prancūzijos bokso čempionu tapęs Christophe‘as Dettinger įraše nufilmuotas peršokantis apsauginį aptvarą prie pėsčiųjų tilto ir paleidžiantis į darbą kumščius prieš riaušių pareigūnus.

192 centimetrų ūgio boksininkas dalyvavo jau aštuntąjį iš eilės šeštadienį Prancūzijos sostinėje vykstančiuose antivyriausybiniuose protestuose, nukreiptuose prieš prezidento Emmanuelio Macrono valdžią.

Demonstracija prasidėjo taikiai, tačiau netrukus prasiveržė agresija – policija protestuotojus, ėmusius deginti barikadas ir automobilius, ramino ašarinėmis dujomis.

„Tiek aš, tiek mano draugas ir žmona gavome ašarinių dujų, vieną akimirką apėmė pyktis, taigi, pasielgiau nederamai. Paleidau į darbą kumščius, bet tai tebuvo gynyba“, – vaizdo įraše, kurį paskelbė savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“, teigia sportininkas.

Kai atėjo į policijos nuovadą, jis buvo sulaikytas.
Buvo paskelbtas ir dar vienas vaizdo įrašas, kuriame matoma, kaip buvęs boksininkas spardo gulintį pareigūną.

Naujausi