Pas sutuoktinius rastas didelis kiekis narkotinių medžiagų, įtariama, heroino (0)

1234
policija.lt
2015 m. gruodžio 1 d. 14:05
Lapkričio 30 d. apie 15 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai kartu su Mobiliosios kuopos pareigūnais, vykdydami policinę priemonę ir tęsdami nuolatines kontrolės priemones čigonų tabore, nustatė ir užfiksavo narkotinių medžiagų platinimo atvejį bei su įkalčiais sulaikė du romų tautybės narkotinių medžiagų platintojus – 1992 m. ir 1989 m. gimusius sutuoktinius.

Neatidėliotinos kratos metu pareigūnai rado ir paėmė: 12 folijos lankstinukų su milteliais, įtariama, narkotine medžiaga – heroinu, priemones narkotinėms medžiagoms sverti ir fasuoti – elektronines svarstykles, folijos ritinėlius, sukarpytus folijos lankstinukus, švirkštus, iš narkotinių medžiagų platinimo gautus smulkiomis kupiūromis ir monetomis 3 133,44 EUR.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.). Už šią veiką sutuoktiniams gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai