Atgal

Pabaisos iš Rytų vaizdeliais socialinėje žiniasklaidoje dalinasi europiečiai nuo Italijos iki Norvegijos (5)

25696
REUTERS
2018 m. vasario 28 d. 12:29
Socialinė žiniasklaida tiesiog ūžia nuo vaizdelių, kuriuos viešina žiemos malonumais besidžiaugiantys ir šalčio nepabūgę europiečiai.

Štai viename įraše – apledėjusiu keliu su vėjeliu skriejantis ir liaudies dainą traukiantis italas, antrame – pramogos su šunimis apsnigtame miške Vengrijoje, trečiame – vairavimo iššūkiai apledėjusiais Bulgarijos keliais, o dar viename – koketiškai sniegą tiesiai į kamerą pučianti norvegė.

Atšiaurus oras ir gausus sniegas pirmadienį, vasario 26 dieną, sukėlė chaosą nemažoje Europos dalyje. Štai Italijos sostinėje Romoje siautė pūga. Mieste tvarką daryti ir gatves valyti buvo pakviesti šalies kariuomenės kariai.

Šalto oro masė iš Sibiro pasiekė ir Didžiąją Britaniją. Ten neįprastos oro sąlygos pramintos Pabaisa iš Rytų, kurį į šalį atnešė ne tik šaltį, bet ir sniegą bei atšiaurius vėjus.

Meteorologai sako, kad šaltis nesitrauks visą šią savaitę. Remiantis Pasaulio meteorologijos organizacijos duomenimis, neigiama temperatūra numatoma net ir Europos pietuose.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi