Nuotaikinga medikų žinutė iš Šiaulių: jūs turite atvėsti, o mes jumis pasirūpinsime (13)

10751
2020 m. kovo 20 d. 08:47
„Sveiki, šiauliečiai. Linkėjimai jums iš naujai atidaryto Šiaulių ligoninės priėmimo skyriaus. Vakar diena buvo nešalta, šiandien, panašu, temperatūra taip pat auga. Prašymas jums – jūs turite atvėsti, kuo mažiau eikite iš namų, pasirūpinkite vyresniaisiais, o mes pasirūpinsime jumis“, – pradeda nuotaikingą kvietimą Šiaulių ligoninės medikai, kuriuo į pagalbą kviečiami kiti Šiaulių regiono medikai.

„The Roop“ grupės šokiu paįvairintu vaizdo klipu medikai nupsrendė kreiptis į Šiaulių regiono sveikatos darbuotojus, kviečia juos prisijungti ir užpildyti anketą. „Bus karšta, bet mes visi atlaikysime“, – sakoma vaizdo klipo pabaigoje.

„Linkėjimus siunčia Respublikinės Šiaulių ligoninės „Karščiavimo klinikos“ komanda. Nusiteikę, jog bus karšta, tačiau išliekam pozityvūs.

Kaip dabar galima padėti Lietuvos medikams? Socialiai sustingti. Šitas virusas pats neplinta, jam reikia mūsų pagalbos. Jeigu suprasime savo atsakomybę ir imsimės deramų priemonių, išvengsime infekcijos piko ir galėsime pilnavertiškai pasirūpinti susirgusiais.

Karantino metu darbą pristabdė daugelis gydymo įstaigų, tačiau jų medikai ieško būdų kaip padėti. Vienas jų – prisijungti prie laikinai formuojamų specialių komandų. Daugiau apie tai anketoje: bit.ly/rsl-covid19“, – rašoma pranešime.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai