Nuo pirmadienio leista atsidaryti parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimąkiti verslo atlaisvinimai – tolimesnių savaičių klausimas (26)

17664
2021 m. kovo 10 d. 15:40
Premjerė Ingrida Šimonytė žada, kad artimiausiomis savaitėmis galėtų būti sprendžiama dėl platesnių atlaisvinimų verslui: sporto klubų, prekybos centruose esančių parduotuvių. Sprendimai būtų priimami veiklas grupuojant pagal panašų pobūdį.

Paklausta, kada galėtų pradėti veikti sporto klubai, kavinės, premjerė I. Šimonytė paaiškino, kad vertinami naujausi duomenys. „Čia yra tolesnių savaičių klausimas, bet tie svarstymai, be jokios abejonės, vyks, atidžiai stebint epidemiologinę situaciją, įvertinus ir sekoskaitos duomenis, kuriuos gausime savaitės pabaigoje. Ir jei manysime, kad tai yra saugu, tuomet bandysime grupuoti veiklas pagal jų panašumą tam tikrą, pagal tam tikrus principus, kurie jas vienija“, – žurnalistams kalbėjo I. Šimonytė. Premjerė teigė, kad jai atrodo logiškos sąlygos, kurias siūlo sporto klubai, tačiau tai dar neaptarta su ekspertais. „Tačiau jei leidžiame judantiems žmonėms be kaukių užsiimti kažkokia veikla uždarose erdvėse, tai tuomet nelogiškas yra reikalavimas nerodyti spektaklių arba nerodyti kino filmų kinuose. Reikia tas veiklas grupuoti pagal tam tikrą panašų pobūdį ir sprendimus dėl jų atlaisvinimo, reikalavimų keitimo, priimti daugiau mažiau vienu metu. Jei situacija toliau neblogės, manau apie tai galėsime kalbėti per artimiausias porą savaičių“, – sakė I. Šimonytė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai