Nuo patrulių sprukusį ir pasipriešinusį vairuotoją nuramino tik „Taser“ (3)

10368
policija.lt
2016 m. kovo 3 d. 14:24
Trečiadienį apie 6 val. 30 min. Geležinio Vilko ir Žalgirio gatvių sankryžoje patruliuojantys Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai pastebėjo, kad automobilio „VW Passat" vairuotojas neužsisegęs saugos diržo. Patruliai nutarė automobilį sustabdyti, tačiau „VW Passat" vairuotojas, padidinęs greitį, bandė pasprukti.

Pareigūnai, įjungę tarnybinio automobilio švyturėlius bei garsinį signalą, per garsiakalbį reikalavo sustoti, tačiau automobilio vairuotojas nepaisė reikalavimo sustoti ‒ net tris kartus pralėkė sankryžas degant draudžiamam - raudonam šviesoforo signalui, taip pat, kirtęs ištisinę dvigubą liniją, važiavo priešpriešiniam eismui skirta juosta.

Lėkdamas Trimitų g., „VW Passat" nusuko į kiemus, kur atsitrenkė į namo tvorą ir ją išvertė. Iššokęs iš automobilio, jis tikėjosi pasprukti, tačiau nuo Patrulių rinktinės pareigūnų nepabėgo - vyras sulaikomas dar bandė priešintis, plūdosi, nesutramdė ir panaudotos dujos.

Vyrą „nuramino" tik panaudotas elektros impulsinis prietaisas „Taser" ir uždėti antrankiai.

Paaiškėjo, kad nuo pareigūnų automobiliu „VW Passat" bandė pasprukti 1987 m. gimęs ir vyras, neturintis vairuotojo pažymėjimo. Be to, buvo neatlikta automobilio techninė apžiūra.

Dvidešimt aštuonerių vyras buvo blaivus ‒ alkoholio matuoklis parodė 0 prom. girtumą. Jis pristatytas į Vilniaus miesto pirmąjį policijos komisariatą.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai