Nuo ketvirtadienio nebegalios apribojimai keliauti tarp visų žiedinių savivaldybių bei keičiamos kaukių dėvėjimo taisyklės (12)

191992
2021 m. vasario 24 d. 12:37
Vyriausybė trečiadienį apsisprendė karantiną pratęsti iki kovo 31 dienos. Judėjimo ribojimai tarp savivaldybių galiotų iki kovo 15 dienos, bus leidžiamas judėjimas žiedinių savivaldybių viduje. Taip pat laisvinamos kaukių dėvėjimo taisyklės lauke, jų nebereikės, jei 2 metrų atstumu nebus kitų žmonių. Po Vyriausybės posėdžio žurnalistams ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pristatė naujausius pokyčius.

„Šiandien Vyriausybė priėmė sprendimą pratęsti karantino nutarimą iki kovo pabaigos, tačiau tuo pačiu metu sprendimas dėl judėjimo tarp šalies savivaldybių galios iki kovo vidurio. O nuo rytojaus nebegalios apribojimai keliauti tarp žiedinių savivaldybių, visų, ne tik mažųjų“, – apie naujausius sprendimus sakė ministrė pirmininkė. Taip pat priimti buvo ir kaukių dėvėjimo taisyklių pakeitimai. Premjerė pripažino, kad tikėjosi priimti kitokius sprendimus. „Aš vertinčiau tą situaciją kaip tam tikrą įstrigimą. Todėl siūloma esmingai išplėsti testavimo apimtis didesnėmis grupėmis. Tikėjomės to iš savivaldybių, tačiau pamatėme, kad rezultatas nebuvo labai geras, testavimo apimtys nepadidėjo“, – sakė ji.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai