Sekmadienį Vievyje, vidury dienos siautėjusius apsvaigusius jaunuolius užfiksavo miestelį stebinčios vaizdo kameros. Apie 12.20 val. policija gavo pranešimą, kad Vievyje, viešoje vietoje, jaunuoliai geria alkoholinius gėrimus, šlapinasi, priekabiauja prie praeivių. Įvykio vietoje policijos pareigūnai sulaikė vieną iš pažeidėjų.

Peržiūrėjus mieste esančių vaizdo stebėjimo kamerų įrašus nustatyta, kad sulaikytasis ir jo draugas, kurio sulaikyti tuo metu nepavyko, ties viešojo transporto stotele, išėjo į važiuojamąją dalį ir stabdė pravažiuojančius automobilius. Užkirtę kelią vienam iš automobilių, jie jį sustabdė ir užlipo ant variklio dangčio.

Sulaikytasis automobilio vairuotojui ir keleivei rankomis rodė nepadorius gestus, o vėliau, nusimovęs kelnes, demonstravo savo nuogus sėdmenis.

Visi įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl viešosios tvarkos pažeidimų. Tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, patyčiomis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.