Nufilmuota: Šiauliuose sprukdamas nuo policijos girtas „kelių gaidelis“ apsivertė pareigūnų akivaizdoje (8)

21824
policija.lt
2017 m. liepos 17 d. 16:34
Liepos 16 d. 21.36 val. Šiaulių r., Ginkūnų kaime, Tilžės ir Aušros gatvių sankryžoje, neblaivus (2,83 prom.) vyras (gim. 1984 m.), neturėdamas teisės vairuoti, vairavo automobilį „Mercedes Benz E300“, stabdomas policijos pareigūnų nestojo.

Vinguriuojantį po kelią ir į priešingą eismo juostą išvažiuojantį „Mercedes Benz E300“ praeiviai pastebėjo šalia Šiaulių esančiame Ginkūnų kaime.

Įtarę, kad prie vairo sėdi galimai neblaivus vairuotojas, jie paskambino Šiaulių apskrities policijos budėtojams.

Dėl kilusios grėsmės visuomenei, nes nurodytas automobilis judėjo Šiaulių miesto centro link, kur visada yra žmonių, į nurodytą vietą operatyviai išskubėjo du patrulių ekipažai. Jų reikalavimą sustoti „Mercedes Benz E300“ vairuotojas ignoravo ir didžiuliu greičiu spruko nuo pareigūnų.

Skriedamas didesniu nei 100 km per valandą greičiu gatvelėmis, kuriose eismas ribojamas iki 20 km per valandą, vairuotojas automobilio nebesuvaldė - sumėtyta mašina vertėsi.

Kūlverstis baigėsi laimingai tiek vairuotojui, tiek kartu su juo važiavusiam neblaiviam keleiviui, tiek aplinkiniams.

33 metų keleiviui, kuris buvo toks girtas, jog nesugebėjo papūsti į alkoholio matuoklį, Respublikinėje Šiaulių ligoninėje diagnozuotos žasto ir kelio žaizdos bei galvos sumušimas.

Vairuotojui nustatytas 2,83 prom. girtumas ir galvos, blauzdos bei čiurnos sumušimai. Abu vyrai išleisti gydytis ambulatoriškai. Tik vienas jų išvyko į namus, o vairuotojas – į areštinę.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai