20:30 2015 gruodžio mėn. 15 d.

Nufilmuota: po įspūdingų gaudynių policija automobilio vagį sustabdė šūviais (7)

10626
2015 gruodžio mėn. 15 d. 20:30
Per gaudynes Sietlo (JAV) gatvėmis policijos pareigūnai nušovė automobilių vagį. Policijos automobilių vaizdo registratoriais nufilmuota, kaip per dramatiškas gaudynes vagis įsuka į vienpusio eismo gatvę ir šaudo į jį besivejančius policijos pareigūnus.

Sietlo policijos pareigūnų teigimu, Raymondas Azavedo per vieną dieną pavogė tris automobilius ir, vengdamas arešto, įsivėlė į beprotiškas ir pavojingas gaudynes su policijos pareigūnais. Galiausiai pareigūnai bėglį nušovė.

Gaudynės prasidėjo sekmadienio popietę, kai vienos Sietlo kavinės darbuotojai informavo policijos pareigūnus, kad į kavinę užėjo ginkluotas vyras.

Vėliau ginkluotas vagis pasislėpė tatuiruočių salone, grasindamas pagrobė automobilį „Volkswagen“, juo nuvažiavo iki sporto centro, prie kurio pavogė autobusiuką.

Autobusiuku vagis nuvažiavo prie automobilių nuomos punkto, kur privertė du darbuotojus jam atiduoti „Chevy Camaro“.Skelbiama, kad gaudynės vyko maždaug 110 kilometrų per valandą greičiu, o nusikaltėlis šaudė į pareigūnus. Galiausiai jis bandė išvengti jam kelią pastojusių policijos automobilių, tačiau jam nepavyko.

Po to, kai vagis buvo nušautas, vogtoje mašinoje policija rado du šaunamuosius ginklus.Pareigūnų teigimu, R. Azavedo buvo keturis kartus teistas už neteisėtą šaunamojo ginklo laikymą, užpuolimą ir bandymą pasprukti nuo policijos pareigūnų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai