09:00 2016 balandžio mėn. 24 d.

Nufilmuota: mašiną sustabdę policininkai buvo apmėtyti plytomis (0)

14131
REUTERS
2016 balandžio mėn. 24 d. 09:00
Du vyrai atsidūrė areštinėje, kai kelyje sustabdyti policijos, sviedė į pareigūnus plytas, kuriomis sudaužė policijos automobilio priekinį stiklą, praėjusį ketvirtadienį (balandžio 14 dieną) pranešė Šiaurės Anglijos Mersisaido grafystės teisėsauga.

Mersisaido policijos paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip policijos patruliai Kerkbio mieste sustabdo „Volvo“ universalą. Staiga iš automobilio išlipa du vyrai ir pradeda į policijos mašiną mėtyti plytas, kuriomis sudaužo priekinį automobilio stiklą.

Tuomet jie grįžta į savo mašiną ir nuvažiuoja. Policija apgadintu automobiliu puolė jų vytis, bet galiausiai pametė bėglių pėdsakus.

Savo pranešime Mersisaido policija nurodė, kad tai buvo 33 metų Carlas Foley ir 22 metų Karlas Waringas. Po intensyvių paieškų jie buvo sulaikyti, jiems pateikti kaltinimai.

Abu įtariamieji prisipažino dėl virtinės pažeidimų, įskaitant ir ataką prieš policijos automobilį, Jiems buvo skirtos laisvės atėmimo bausmės. K. Waringas buvo įkalintas penkiems su puse metų, o C. Foley – dviem metams ir devyniems mėnesiams, sakė policija.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai