Nufilmuota, kaip virstantis medis prislėgė keliu važiavusį motociklininką (0)

4172
REUTERS
2017 m. rugpjūčio 28 d. 18:25
Ant triračiu motociklu važiavusio vyro netikėtai užgriuvo ir prie žemės jį prislėgė galingo taifūno išverstas pakelės medis.

Nelaimė įvyko Fošano mieste, esančiame pietinėje Kinijos Guangdongo provincijoje. Čia siautėjęs taifūnas Hato yra tryliktas ir pats stipriausias šiais metais Kinija prasiautęs uraganas.

Stebėjimo kamerų užfiksuotuose vaizduose matyti, kaip neatlaikęs galingo vėjo šuoro virsta šalia sankryžos augęs dešimties metrų aukščio medis. Medis užvirto tiesiai ant triračio motociklo ir visiškai čia pat stovėjusių dviračių. Motociklininkas ir dviratininkai laukė, kol įsižiebs žalios spalvos šviesoforo signalas. Medžio prislėgtas motociklo savininkas negalėjo pajudėti. Jis patyrė keletą sužalojimų liemens srityje.

Į įvykio vietą netrukus atskubėję žmonės, tarp kurių buvo ir policijos pareigūnas, sugebėjo nukentėjusįjį išlaisvinti ir pasirūpino, kad jis būtų nugabentas į ligoninę.

Pasak medikų, motociklininkas atsipirko keliais didelės grėsmės nekeliančiais sužalojimais ir netrukus turėtų pasitaisyti.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai