Nufilmuota, kaip iš traukinio ištempiamas juodaodis (118)

16272
REUTERS
2017 m. liepos 4 d. 18:11
Neseniai internete buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip pora apsaugos darbuotojai iš vieno Miuncheno traukinio per jėgą ištempia juodaodį keleivį. Šiurkštus apsauginių elgesys kaipmat sukėlė itin audringą interneto auditorijos reakciją.

Serbų žurnalistės Natalijos Miletic birželio 27 d. nufilmuotas incidentas jau peržiūrėtas daugiau nei du milijonus kartų. Socialiniuose tinkluose jis sukėlė gana prieštaringą reakciją: vieni tvirtino, kad apsaugininkų veiksmai pernelyg brutalūs, o kiti teigė, kad juos laisvai galima pateisinti.

Vaizdo įraše galima girdėti serbų žurnalistės balsą. Ji reiškia pasipiktinimą apsaugos darbuotojų elgesiu ir prilygina juos rasiniai diskriminacijai.

Kaip praneša vietinė žiniasklaida, juodaodis vyras atsisakė pateikti savo tapatybę patvirtinančius dokumentus. Šitoks jo elgesys ir išprovokavo drastiškus apsaugininkų veiksmus.

Taip pat pranešama, kad geležinkelio įmonė „Deutsche Bahn“ dėl kilusio incidento nutarė atsisakyti dviejų su juo susijusių apsaugos darbuotojų paslaugų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai