Nufilmuota: Čilėje iš 17 aukšto iškritęs jaunuolis liko gyvas (2)

36526
REUTERS
2015 m. liepos 30 d. 16:21
Jei šventi visą naktį, natūralu kažkuriuo momentu atsidurti ant žemės. Tačiau mažai kam išgertuvės yra pasibaigusios taip, kaip 23 metų Sebastianui Reyesui iš Čilės.

Pranešama, kad šis jaunas vyras birželio 20 dieną, šeštadienį, Čilės Rankagvos mieste maždaug 8 val. 30 min. vietos laiku iškrito iš septyniolikto daugiabučio aukšto balkono ir... liko gyvas. Nukritęs 40 metrų, S. Reyesas žnegtelėjo ant automobilių stoginės, ją pramušė ir atsidūrė ant žemės. Jo būklė iš pradžių buvo kritiška, bet jis paliko Rankagvos regioninę ligoninę gyvas, susilaužęs tik dubens kaulus ir šlaunikaulį.

Šiurpų šios nelaimės vaizdą užfiksavo „Torres de Alameda“ pastatų komplekso saugumo kameros. Dabar jis juda neįgaliojo vežimėliu.

Kalbėdamas su vietos žiniasklaida S. Reyesas pasidalijo prisiminimais apie šį įvykį.

„Pajutau smūgį, bet nieko daugiau. Neprabudau. Prabudau tik ligoninėje“, - sakė Sebastianas Reyesas iš Čilės.

S. Reyeso naktis prasidėjo penktadienį, kai jis su keliais draugais susirinko „Torres de la Alameda“ daugiabučių komplekse.

„Pažiūrėję (Amerikos futbolo taurės) rungtynes tarp Čilės ir Bolivijos nuėjome į klubą, o tada grįžau čia (į butą)“ – pasakojo S. Reyesas.

Akivaizdu, kad kompanija linksminosi visą naktį ir net sulaukė kaimynų bei pastato durininko skundų dėl keliamo triukšmo.

Išaušus rytui, jaunuoliai persikėlė švęsti į balkoną, kur S. Reyesas neišlaikė pusiausvyros ir persisvėrė per balkono turėklus.

S. Reyeso draugas Estebanas Faundezas, kurio bute ir įvyko šis incidentas, savo akimis matė, kaip iškrito S. Reyesas.

„Kai jis iškrito, jis pradėjo mus šaukti. Mes nusileidome pažiūrėti, kur jis nukrito. Jis krito pro automobilių aikštelės pastogę“, - sakė buto savininkas Estebanas Faundezas.

Greitosios medicinos pagalbos automobilio vairuotojas, vežęs S. Reyesą į ligoninę, vietos žiniasklaidai sakė abejojęs, ar jaunas vyras išgyvens.

„Maniau, kad pacientas nuo patirtų sužalojimų mirs“, - teigė greitosios medicinos pagalbos tarnybos darbuotojas Emilio Castro.

Duodamas interviu Čilės televizijai TVN, S. Reyesas parodė tatuiruotę ant savo rankos. Ant jos buvo užrašyta: „Dieve, neapleisk manęs“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai