Nufilmavo sulaikymo operaciją: ginkluoti vyrai žaibiškai išvilko vairuotoją ir iškrėtė automobilį (0)

11817
policija.lt
2016 m. gegužės 26 d. 15:32
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai sulaikė du vyrus už narkotinių medžiagų platinimą. Vyrai sulaikyti ir uždaryti į areštinę dviem paroms.

Gegužės 24 d. Elektrėnų policijos pareigūnai kartu su Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos ir Viešosios tvarkos valdybos Mobilios kuopos pareigūnais realizavo nusikalstamos veikos modelį ir sulaikė du Vievio gyventojus (gimusius 1985 m. ir 1998 m.).

Pareigūnai praneša, kad kratų jų gyvenamosiose vietose metu rasta tyrimui reikšmingų objektų ‒ vieno jų (gimusio 1985 m.) namuose ir automobilyje aptikta 5 l 4 plastikinės talpos su skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą. Radinys nenustebino pareigūnų, kadangi vyro motina ‒ gerai žinoma policijai, kaip asmuo, nelegaliai prekiaujanti alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais. Ji ne kartą bausta administracinėmis nuobaudomis.

Abiems Vievio gyventojams pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. (Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų). Trisdešimtmečiui teks atsakyti ir už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.

Ikiteisminį tyrimą koordinuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-asis skyrius, kuris ir spręs klausimą dėl minėtų asmenų suėmimo.Kai vienoje savivaldybės teritorijoje vyko policijos priemonė, kurios metu buvo sulaikyti asmenys, įtariami prekyba narkotinėmis medžiagomis, Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyko narkotinių ir psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijai skirtas renginys „Sustok, jei gali“. Moksleiviai pristatė savo programas, kaip reikia kovoti su narkotinių ir psichiką veikiančių medžiagų vartojimo problema.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai