Nufilmavo keistą situaciją Vilniuje: po kontrolierių žodžių autobuso vairuotojui trūko kantrybė (1)

14558
DELFI.TV žiūrovo video
2017 m. gegužės 3 d. 14:41
Trečiadienį feisbuke Vilniaus viešąjį transportą prižiūrinti savivaldybės įmonė – „Susisiekimo paslaugos“ – sulaukė viešo keleivio pasipiktinimo dėl autobuso vairuotojo ir kontrolierių nesutarimo. Vaizdo įrašą, kuriame matyti sumaištis prie autobuso, nufilmavęs Abderrahmane Bouboual, jį paviešino ir pasiskundė, kad dėl kilusio konflikto žmonės vėlavo ir turėjo persėsti į kitą autobusą.

Kaip rašoma viešame nusiskundime, nemaloni situacija susiklostė Igno Šeiniaus stotelėje Vilniuje iš ryto, 8.10 val., trečiadienį.

3G autobuso vairuotojas dėl kažkokių priežasčių nenorėjo judėti toliau (apie 8.10 val., Igno Šeiniaus st.) po to, kai į autobusą įlipo kontrolieriai, dėl kurių visi vėlavo. Keleiviai turėjo persėsti į kitą 3G (jau pilną žmonių!)”, – rašoma prie paviešinto vaizdo įrašo.

Jame matyti, kad autobuso vairuotojas, išlipęs iš transporto priemonės, priešais ją kalba telefonu, o netoli stovi kontrolieriai bei keleiviai. „Aš lygiai taip pat galiu tikrinti autobuso vairuotoją ir keleivius“, – girdisi vaizdo įraše.

Kaip DELFI sakė A. Bouboual, autobusu sustojus, kad jį patikrintų kontrolieriai, tai užtruko kiek ilgiau nei įprasta.

„Supratau, kad tai trunka ilgiau nei įprasta, kai kontrolieriai pradėjo prašyti vairuotojo atidaryti vidurines autobuso duris. Tuo metu vairuotojas jau buvo išlipęs iš autobuso. Po kelių minučių jis grįžo, atidarė duris ir pasakė keleiviams – „Atsiprašau, toliau nevažiuosiu.“ Keleiviai pradėjo lipti iš autobuso, aš priėjau prie vairuotojo ir paklausiau, kodėl, tačiau jis mane ignoravo. Tuomet nusprendžiau išsiimti savo telefoną ir viską nufilmuoti (vėlavau į darbą). Pasakiau kontrolieriui, kad vėluoju, jis bandė kalbėtis su vairuotoju, tačiau jis kalbėjo telefonu“, – pasakojo keleivis.

Kaip DELFI nurodė „Susisiekimo paslaugų“ viešųjų ryšių ir komunikacijos specialistas Tomas Šiuškus, šiuo metu kartu su UAB „Vilniaus viešasis transportas“ specialistais aiškinamasi, kokios yra šio incidento aplinkybės.

„Apklausiami incidente dalyvavę viešojo transporto vairuotojas ir keleivių kontrolieriai, peržiūrimi pastarųjų užfiksuoti vaizdo įrašai. Tik atlikus išsamią visos turimos informacijos analizę galėsime pateikti šio incidento vertinimą“, – nurodė T. Šiuškus.

Daugiau
3G

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai