Nufilmavo automobilių chaosą Kaune (II) (4)

17910
DELFI.TV žiūrovo video
2015 m. sausio 12 d. 18:51
Nufilmavau, kaip sekmadienio vakarą po iškritusios šlapdribos pradėjus šalti nei autobusai, nei troleibusai, nei lengvasis transportas nesugebėjo užvažiuoti į Parodos kalną Kaune.

Net priešprieša važiuojantys automobiliai beviltiškai stengėsi užvažiuoti į kalną. Tik retam automobiliui tai pavyko padaryti pačiam (greičiausia turėjo užsidėję šipuotas padangas ir keturis varomus ratus).

Vienas maršrutinis mikroautobusas pravažiavo dar apačioje gerai įsibėgėjęs (greičiausia buvo gavęs informaciją per radiją, per kurią kolegos pranešė apie susidariusią situaciją ant kalno). Išvengta didesnių nelaimių.

Piliečių neabejingumo ir policijos operatyvumo dėka pavyko išvengti didesnių nelaimių. Kai kurie piliečiai įkalinti ant kalno paskambino policijai, kuri neužilgo atvažiavus sustabdė eismą iš abiejų pusių.

Kiek teko matyti, per tas 15-20 min. tik autobusas, slysdamas atgal, pusiau atsirėmė į gale esantį automobilį, pusiau į šaligatvio kraštą. Daugumai įkalintų mašinų iškart pavyko apsisukti ir nuriedeti nuo kalno.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai