Neuniformuoti pareigūnai atsiranda laiku ir vietoje (0)

3231
policija.lt
2015 m. rugsėjo 28 d. 10:58
Trumpėjant šviesiam paros metui, padaugėja plėšimų viešosiose vietose – jų metu prieš piliečius naudojamas fizinis smurtas, grobiami mobiliojo ryšio telefonai, piniginės, kiti daiktai. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos neuniformuoti pareigūnai, dirbdami pagal kryptingai organizuotą policinę priemonę dėl plėšimų sostinės viešosiose vietose išaiškinimo ir užkardinimo, su įkalčiais sulaikė du asmenis. Šie sulaikyti įtariamieji nusikaltimą padarė itin įžūliai – vidury „baltos dienos“ judriame Savanorių pr.

Rugsėjo 25 d. apie 15 val. Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai Savanorių pr., šalia visuomeninio transporto stotelės, pastebėjo, kaip jauni vyrai tempia už rankos pagyvenusį vyriškį kioskų link. Pareigūnai įtarė, kad daromas nusikaltimas, todėl nedelsdami nuskubėjo prie prekybos kioskų ir sulaikė du vilniečius – V. K. (gimusį 1980 m.) ir M. J. (gimusį 1985 m.). Pas vieną sulaikytųjų buvo rasta šešiasdešimt šešerių metų nukentėjusiojo asmens piniginė su pinigais ir dokumentais. Visi buvo pristatyti į Vilniaus miesto antrąjį policijos komisariatą, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pareigūnai mano, kad šie asmenys padarė ir daugiau panašių nusikaltimų Vilniuje, ypatingai Naujamiesčio, Naujininkų ir Savanorių per. apylinkėse. Asmenis, nukentėjusius ar turinčius duomenų apie šių vyrų nusikalstamą veiką, pareigūnai prašo kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą tel. (8 5) 271 6053, (8 5) 271 6132.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai