NATO snaiperių veiksmai „Trišakės jungties“ pratybose (2)

3610
REUTERS
2018 m. spalio 31 d. 17:19
Ketvirtadienį, spalio 25 d. Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Norvegijos ir Danijos kariai dalyvavo snaiperių pratybose, karinėms pajėgoms iš 31 šalies susirinkus į didžiausias kelių dešimtmečių NATO karines pratybas, pavadintas „Trišakė jungtis“, ir aprėpiančias regionus nuo Baltijos jūros iki Islandijos.

Dvi savaites apie 50 tūkstančių karių, 250 lėktuvų ir 10 tūkstančių tankų, sunkvežimių bei kitų sausumos transporto priemonių treniruosis stingdančiame šaltyje centrinėje Norvegijoje, kad išbandytų, ką reiškia ginti šiauriausią ir vieną atšiauriausių NATO aprėpties regionų.

Pratybų metu kariai iš Prancūzijos trečiojo jūrų pėstininkų būrio, Danijos Jutlandijos dragūnų būrio, Norvegijos kavalerijos eskadrono snaiperių būrio, Didžiosios Britanijos pirmojo karališkojo Airijos pulko snaiperių būrio ir Vokietijos trečiojo mechanizuotojo pėstininkų būrio išbandė vieni kitų ginkluotę, demonstravo procedūras ir mokėsi saugiai elgtis su amunicija ir ginklais.

NATO ankstyvojo perspėjimo ir kontrolės sistemos (AWACS) lėktuvas įgyvendino skrydžius Norvegijos oro erdvėje, kad išbandytų galimybes surinkti ir skleisti informaciją – apie oro sąlygas, oro kontaktus ir žvalgybos duomenis – ir pritaikytų šią informaciją priimant sprendimus vadų lygmeniu.

„Trišalė jungtis“ yra didžiausios pratybos Norvegijoje nuo pat devintojo dešimtmečio pradžios. Tai, kad jos buvo surengtos, parodo, kad aljansas vėl stiprina savo apsaugą po ilgus metus trukusių taupymo priemonių ir tolimų misijų.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi