Narkevičiaus istorijoje mato ne vieną keistą klaustuką (11)

5125
2020 m. gegužės 21 d. 14:33
Seimo narys Eugenijus Gentvilas sako, jog visoje J.Narkevičiaus istorijoje jam keisti atrodo keli dalykai. Vienas iš jų – negalėjimas pateikti visuomenei dokumentų.

„Aš visiškai nenoriu analizuoti ankstesnių skandalų – Abu Dabis, kotletai ir kiti dalykai. Šiandien kalbama apie šį skandalą ir čia sutinku su ponia Agne, kad yra dalykų, kurie atrodo keistai.Kol nepamatai kaltinamojo akto arba neatveriama pirminė medžiaga, tų klaustukų kyla. Kyla neaiškumų ne tik iš to, ką pasakė Agnė. Aš gal iškelsiu klausimus, kurie man kyla iš kitos pusės. Aš pats savo namą rekonstravau 2003-2004 metais, abu su žmona turintys vidutines pajamas, mes neapsiėjome be paskolos. Čia, atrodo, senukai pensininkai ir sūnus bei marti valstybės tarnautojai tikrai ne per daug uždirbantys, bet apsieina be paskolų.

Ponas Narkevičius neneigia, kad namo rekonstrukcija kainavo daugiau nei 400 tūkst. litų. Mano rekonstrukcija – 113 tūkst. kainavo, o čia be paskolų apsiėjo ir sako, kad viską sumokėjo – čia man klausimas. Antras klausimas – jeigu ponas Narkevičius sako, kad turi dokumentus, kad yra įrodyta, jog yra apmokėta, jo interesas nebūti šiame viešame skandale, pateikti visuomenei, žurnalistams, ir tada atiduoti teisėsaugai. Nes kai atiduodi teisėsaugai, kai paskui vyksta ikiteisminis tyrimas, paskui tu nebegali atiduoti į viešumą tų duomenų. Jis turėjo iškarto tuos dokumentus dėti ant stalo – nemeluokite ir nešmeižkite manęs, o dabar sako, kad negali parodyti“, – sako E.Gentvilas.

Rekomenduojame

Naujausi