Naktį Šiaulius sudrebino sprogimas – sugriautas namas, sužaloti žmonės (0)

9720
Šiaulių apskrities televizija
2017 m. rugpjūčio 2 d. 16:11
Trečiadienio naktį, 2.54 val., ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie sprogimą Šiauliuose, Paitaičių g. Pranešta, kad bute įvykus sprogimui ant žmogaus užgriuvo siena.

Nustatyta, kad dėl nesandaraus dujų baliono virtuvės patalpoje susidarė sprogus dujų ir oro mišinys. Įvykus sprogimui mūrinė virtuvės siena užgriuvo ant viduje buvusio vyro. 3.09 val., nenaudojant gelbėjimo įrangos, žmogus (gim. 1965 m., sąmoningas, galvos trauma) išlaisvintas.

Sprogimo metu nukentėjo už virtuvės sienos kambaryje buvęs vyras (gim. 1967 m.), jis apdegė veidą, sąmoningas. Abu nukentėjusius asmenis išsivežė greitoji pagalba. Sprogimo metu pastate buvo 5 žmonės, 4 iš jų iš pastato išėjo iki atvykstant gelbėtojams. Vieno aukšto pastatas (30x5m) pusiau medinis - pusiau mūrinis, perdanga gelžbetoninė, stogas dengtas šiferiu.

Įvykus sprogimui išgriuvo mūrinė 5x3 m lauko siena, buto Nr. 4 vidaus pertvaros siena, įgriuvo gelžbetoninė perdangos plokštė, išplėštos medinės pastato durys su stakta.

Iš pastato išneštas dujų balionas, mūrinei pastato daliai atjungtas elektros tiekimas, teritorija aptverta „Stop“ juosta, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Policija praneša, kad nukentėję buto savininkas ir kaimynas buvo neblaivūs. Trečiadienį Šiaulių policija patikslino, kad vienam vyrui nustatytas 1,78 prom. girtumas, ligoninėje jam diagnozuota galvos žaizda, kitam nustatytas 2,72 prom. girtumas, ligoninėje diagnozuoti nugaros ir dubens sumušimai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai