Muskas triumfuoja: gyvai transliuojamą kosmoso tuštybėje besisukiojančio automobilio vaizdą stebėjo milijonai žmonių (15)

5433
REUTERS
2018 m. vasario 9 d. 16:17
Elonas Muskas triumfuoja. Jis ne tik įrodė, kad „Falcon Heavy“ veikia, bet ir įvykdė šiokią tokią viešųjų ryšių akciją – į kosmosą iškėlė savo „Tesla Roadster“.

Gyvai transliuojamą kosmoso tuštybėje besisukiojančio automobilio vaizdą stebėjo daugybė žmonių ir vaizdas išties atrodė įspūdingai. Bet ne vieno žmogaus galvoje kirba klausimas – ką kosmosas padarys su šiuo automobiliu? Negi jis taip amžinai ir sukiosis kosmose?

Vos tik „Tesla Roadster“ su savo vairuotoju Starmanu pakilo į atvirą kosmosą, žmonės iš karto pradėjo klausinėti – kodėl nuo šalčio neapšerkšnijo automobilio langai, kodėl nesuskeldėjo plastikinis prietaisų skydelis, kodėl salone dar nematyti jokių deformacijų?

Aišku, jiems buvo atsakoma, kad kosmose nėra drėgmės šerkšnui susidaryti, o ir atmosferos nedengiamas priešais saulę prasisukantis automobilis tikriausiai kartais net ir įšyla. Kosminė įranga išbandoma ne tik dėl šalčio, bet ir dėl temperatūrų pokyčių – kietus, specialiai kosmosui nepritaikytus daiktus staigūs temperatūros pokyčiai tiesiog sulaužo. Taip, deja, tikėtina, nutiks ir ypatingajam „Tesla Roadster“.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi